StudneGolem

Oslabená juniorka lapila päťku s lídrom, skončila tretia

pridané: 11.12.2011, 00:00:00 | počet zobrazení: 3078

Dnešným zápasom s lídrom z Trenčína dali juniori MHK 32 Liptovský Mikuláš bodku za základnou časťou súťaže. Po odohratí 26 zápasov idú do nadstavbovej časti extraligy z tretej pozície.

V sobotňajšom zápase si mikulášski mladíci jednoznačne poradili s Trnavou. Prítomní diváci videli desať gólov. Tešiť nás môže fakt, že až deväť gólov skončilo v trnavskej bránke. Podrobnosti si môžete pozrieť v štatistike na stránke Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Nedeľné predpoludnie patrilo zápasu Mikulášanov s lídrom súťaže z Trenčína. V ňom dominovali proti značne oslabeným Liptákom hostia spod hradu Matúša Čáka. O osude stretnutia rozhodli už v prvej tretine, v ktorej mikulášskeho gólmana prekonali trikrát. Po troch tretinách, podľa mňa zbytočne nervózneho zápasu, nakoniec na svetelnej tabuli svietilo 0:5. Štatistiku nájdete TU, pripájam aj niekoľko fotografií.