StudneGolem

Rezerva cez víkend bodovala naplno

pridané: 11.11.2012, 21:44:23 | počet zobrazení: 4028

Hoci áčko MHK 32 Liptovský Mikuláš v týchto dňoch pre prestávku nehrá prvoligové zápasy, druholigová rezerva Mikulášanov bola počas víkendu v plnom nasadení.

Včera na rezervu nestačila na domácom ľade Detva (6:9). Dnes večer hráči béčka MHK 32 Liptovský Mikuláš hostili na domácom štadióne mančaft Sabinova.

Počas dvoch tretín to bol vyrovnaný zápas. Skóre otváral Kubovčík v 4. Minúte, potom sa dvomi gólmi dostali do vedenia hostia. Rezerva Liptákov vyrovnávala po Oškovom góle zo 14. Minúty. Vedenie do šatne zabezpečil v 17.minúte Pavlovič.

Prostredná časť hry priniesla len po jednom góle na obidvoch stranách no v poslednej tretine padol až poltucet gólov. Mikulášania piatimi z nich spečatili zaslúžené víťazstvo 9:4. Tromi gólmi sa zaskvel útočník Jozef Pavlovič.

MHK 32 Liptovský Mikuláš B – HK Sabinov 9:4 (3:2, 1:1, 5:1)
Góly: 4. Kubovčík (Poliaček, Knapčík), 14. Oško, 17. Pavlovič (Poruben, Matejka), 40. Oško (Kubovčík, Knapčík), 42. Pavlovič (Maslík), 45. Pavlovič (Halaj, Oško), 47. Knapčík (Kubovčík, Poliaček), 50. Kubovčík (Škácha), 59. Poruben (Pavlovič, Matejka) – 11. Hopkovič (Drabiščák, Pavlovský), 14. Pavlovský (Goffa, Ondričko), 34. Zagrapan (Krajňák, Hopkovič), 58. Hopkovič (Zagrapan).
Liptovský Mikuláš: Němec – Ševčík, Maslík, Škácha, Oško – Poliaček, Knapčík, Matejka, Poruben, Halaj, Antoška, Koniar, Pavlovič, Kubovčík.