pridané: 24.03.2018 03:54:05
počet zobrazení: 18196
Bleskovky
21.04. 15:05:03: Na základe môjho úspešného projektu bude na Jefremovskej ulici na Podbrezinách z Participatívneho rozpočtu mesta vybudované detské ihrisko.
15.04. 12:07:26: Najbližšie rokovanie Mestského zastupiteľstva v Liptovskom Mikuláši bude vo štvrtok 18. apríla 2019 so začiatkom o 10:00 hodine.
12.04. 17:38:14: V sobotu 13. apríla 2019 bude od 11:00 hod opäť otvorená Pizzeria Verona na Podbrezinách, novým prevádzkovateľom je Milan Majerčin.
10.04. 21:56:04: Srdečne ďakujem za účasť v predchádzajúcej ankete, nech sa páči, odteraz môžete hlasovať v novej, témou je cyklochodník.
06.04. 22:08:41: Päť slovenských a tri české tímy sa predstavili včera v Smrečanoch na už pätnástom ročníku turnaja hasičov v stolnom tenise.

dnes je: Pondelok, 22.4.2019 aktuálny čas:

Mikulášania v dobrom zápase nezaváhali Video

pridané: 16.10.2012 19:08:55 | počet zobrazení: 2226

V stretnutí desiateho kola prvej hokejovej ligy si hokejisti Liptovského Mikuláša na domácom ľade poradili so súperom z Bardejova.

Od úvodu to bol z obidvoch strán opatrný hokej. Skóre otvárali v 11. minúte hostia zásluhou Valchařa. O dve minúty to už bolo 0:2, keď Piatak položil Palka na ľad a pohodlne zasunul do odkrytej bránky. Mikulášania sa nevzdávali a už v 13. minúte znižoval Piatka.

V úvode prostrednej časti hry dostal Pawelski výbornú prihrávku od Kubovčíka, z prvej vystrelil rovno pod brvno a bolo 2:2. Radosť na solídne zaplnené tribúny priniesol po pol hodine hry Macík, ktorý dorážal puk po delovke Kandru. Po tomto góle sa gólman hostí nechal vystriedať. V 33. minúte hostia vyrovnávali potom, čo dvojica Valentín-Sabol predviedla ukážkovú spoluprácu a druhý menovaný prekonal Palka.

V záverečnej tretine sa prejavila väčšia túžba domácich po víťazstve. Hostia pôsobili nervózne. Na 4:3 zvyšoval v 51. minúte Kubáň. Hostia v závere hrali bez brankára, do prázdnej bránky spečatil osud stretnutia kapitán Kuric.

MHK 32 Liptovský Mikuláš – Bemaco HC-46 Bardejov 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Góly: 14. Piatka, 23. Pawelski (Kubovčík), 30. Macík (Kandra), 51. Kubáň (Mravec, Kledrowetz), 60. Kuric. - 11. Valchař (Šimo), 13. Piatak (Gmitter, Jokeľ), 34. Sabol (Valentín).