Golem

Budeme mať v meste o jednu rozbitú cestu menej?

pridané: 25.06.2016, 09:55:52 | počet zobrazení: 3666
Pondelkové rokovanie krajského zastupiteľstva v Žiline bude dôležité aj pre motoristov a cyklistov v Liptovskom Mikuláši.
 
Zastupiteľstvo Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) sa v pondelok 27. júna 2016 na svojom zasadnutí bude zaoberať aj 2. úpravou rozpočtu ZŠK. Jeden z bodov rieši aj návrh presunu ušetrených financií z pripravovanej rekonštrukcie mosta ponad rieku Belá v Liptovskom Hrádku na rekonštrukciu cesty II/584 v intraviláne mesta Liptovský Mikuláš (od hotela Jánošík po most pri križovatke s Matuškovou ulicou, blízko zariadenia Via mara v Liptovskej Ondrašovej).
 
Veľmi frekventovaná cesta je v skutočne v zlom stave a je nepeknou vizitkou tak ŽSK, ako jej správcu, ako aj mesta Lipovský Mikuláš, v katastri ktorého sa nachádza.
 
Najmä v letnom období, ktoré práve začína, náš krásny región navštívia tisícky turistov, ktorí využívajú aj túto komunikáciu. Jej zlý stav, samozrejme, spôsobuje starosti aj domácim vodičom a cyklistom, ktorí ju využívajú dennodenne.
 
Chcem Vás poprosiť o podporu tejto mimoriadne dôležitej opravy. Záverom si Vás dovoľujem informovať, že Mestské zastupiteľstvo v Liptovskom Mikuláši na svojom štvrtkovom rokovaní vyčlenilo sumu 30 000 € na opravu chodníka pri tejto mimoriadne frekventovanej komunikácií. 

Toto je text e-mailu, ktorým som poprosil poslancov zastupiteľstva ŽSK o podporu tejto mimoriadne dôležitej opravy. Pripájam zoznam mailových adries poslancov, ak by tak chcel učiniť aj niekto z vás...
 
Ladislav.Andreansky@vuczilina.sk
Martin.Barcik@vuczilina.sk
Jan.Bednarik@vuczilina.sk
Stanislav.Bella@vuczilina.sk
Lubomir.Blaha@vuczilina.sk
Jan.Blchac@vuczilina.sk
Anton.Bukna@vuczilina.sk
Peter.Caban@vuczilina.sk
Jozef.Cech@vuczilina.sk
Tatiana.Cervenova@vuczilina.sk
Peter.Dobes@vuczilina.sk
Robert.Ficek@vuczilina.sk
Jozef.Grapa@vuczilina.sk
Patrik.Groma@vuczilina.sk
Milan.Gura@vuczilina.sk
Igor.Choma@vuczilina.sk
Igor.Janckulik@vuczilina.sk
Martin.Kapitulik@vuczilina.sk
Robert.Kassa@vuczilina.sk
Peter.Kasuba@vuczilina.sk
Monika.Kavecka@vuczilina.sk
Vojtech.Kolejak@vuczilina.sk
Zdenko.Kozak@vuczilina.sk
Stefan.Kristofcak@vuczilina.sk
Dusan.Lauko@vuczilina.sk
Milan.Litva@vuczilina.sk
Vladimir.Macasek@vuczilina.sk
Jozef.Marec@vuczilina.sk
Albin.Maslanak@vuczilina.sk
Dusan.Mician@vuczilina.sk
Miroslav.Minarcik@vuczilina.sk
Jan.Neznamy@vuczilina.sk
Jan.Podmanicky@vuczilina.sk
Ivan.Polacek@vuczilina.sk
Frantisek.Poleta@vuczilina.sk
Juraj.Popluhar@vuczilina.sk
Jozef.Repasky@vuczilina.sk
Lubomir.Seckar@vuczilina.sk
Alexander.Slafkovsky@vuczilina.sk
Michal.Slastan@vuczilina.sk
Andrej.Socuvka@vuczilina.sk
Jozef.Straka@vuczilina.sk
Ivan.Sasko@vuczilina.sk
Martin.Senfeld@vuczilina.sk
Andrea.Simurdova@vuczilina.sk
jstrba@zask.sk
Katarina.Tomasova@vuczilina.sk
Branislav.Treger@vuczilina.sk
Jaroslav.Velicka@vuczilina.sk
Marian.Vojtik@vuczilina.sk
Peter.Vons@vuczilina.sk
Milan.Vrabel@vuczilina.sk
Frantisek.Vyrostko@vuczilina.sk
Peter.Weber@vuczilina.sk
Tomas.Zanovit@vuczilina.sk
Stefan.Zelnik@vuczilina.sk
Imrich.Zigo@vuczilina.sk

Ladislav.Andreansky@vuczilina.sk
Martin.Barcik@vuczilina.sk
Jan.Bednarik@vuczilina.sk
Stanislav.Bella@vuczilina.sk
Lubomir.Blaha@vuczilina.sk
Jan.Blchac@vuczilina.sk
Anton.Bukna@vuczilina.sk
Peter.Caban@vuczilina.sk
Jozef.Cech@vuczilina.sk
Tatiana.Cervenova@vuczilina.sk
Peter.Dobes@vuczilina.sk
Robert.Ficek@vuczilina.sk
Jozef.Grapa@vuczilina.sk
Patrik.Groma@vuczilina.sk
Milan.Gura@vuczilina.sk
Igor.Choma@vuczilina.sk
Igor.Janckulik@vuczilina.sk
Martin.Kapitulik@vuczilina.sk
Robert.Kassa@vuczilina.sk
Peter.Kasuba@vuczilina.sk
Monika.Kavecka@vuczilina.sk
Vojtech.Kolejak@vuczilina.sk
Zdenko.Kozak@vuczilina.sk
Stefan.Kristofcak@vuczilina.sk
Dusan.Lauko@vuczilina.sk
Milan.Litva@vuczilina.sk
Vladimir.Macasek@vuczilina.sk
Jozef.Marec@vuczilina.sk
Albin.Maslanak@vuczilina.sk
Dusan.Mician@vuczilina.sk
Miroslav.Minarcik@vuczilina.sk
Jan.Neznamy@vuczilina.sk
Jan.Podmanicky@vuczilina.sk
Ivan.Polacek@vuczilina.sk
Frantisek.Poleta@vuczilina.sk
Juraj.Popluhar@vuczilina.sk
Jozef.Repasky@vuczilina.sk
Lubomir.Seckar@vuczilina.sk
Alexander.Slafkovsky@vuczilina.sk
Michal.Slastan@vuczilina.sk
Andrej.Socuvka@vuczilina.sk
Jozef.Straka@vuczilina.sk
Ivan.Sasko@vuczilina.sk
Martin.Senfeld@vuczilina.sk
Andrea.Simurdova@vuczilina.sk
jstrba@zask.sk
Katarina.Tomasova@vuczilina.sk
Branislav.Treger@vuczilina.sk
Jaroslav.Velicka@vuczilina.sk
Marian.Vojtik@vuczilina.sk
Peter.Vons@vuczilina.sk
Milan.Vrabel@vuczilina.sk
Frantisek.Vyrostko@vuczilina.sk
Peter.Weber@vuczilina.sk
Tomas.Zanovit@vuczilina.sk
Stefan.Zelnik@vuczilina.sk
Imrich.Zigo@vuczilina.sk

Stručne... ale jasne...