StudneGolem

Aj so striebrom sú majstri!

pridané: 03.04.2015, 19:24:11 | počet zobrazení: 5036
Výborný úspech juniorov MHK 32 Liptovský Mikuláš. V tejto sezóne extraligy získali druhé miesto!

Rozhodujúci piaty duel finálovej série sa hral v Liptovskom Mikuláši dnes pred fantastickou návštevou 3520 divákov. Domáci hráči v prvej tretine vďaka dvom rýchlym gólom z 13. minúty viedli 2:0, hostia znížili o dve minúty.

Tím spod trenčianskeho hradu rozhodol o výhre štyrmi gólmi v prostrednej tretine. Na 3:5 znížili domáci po Oškovom presnom zásahu zo 43. minúty. Piaty gól dali hostia v závere počas hry bez brankára. Trenčín tak finálovú sériu vyhral 3:2 na zápasy a v Liptovskom Mikuláši sa tešil z titulu.

Strieborná priečka je však nepochybne veľkým úspechom pre partiu trénerov Pavla Paukovčeka a Juraja Halaja! "Pre nás ste majstri," skandovali fanúšikovia po zápase.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín 3:6 (2:1, 0:4, 1:1)
Góly: 13. Moravčík (Števuliak), 13. Vybiral (Špirko), 43. Oško (Vybiral, Pagáčik) – 15. Holenda (Hochel, Koyš), 33. Koyš, 36. Pardavý (Zlocha, Koyš), 39. Berák, 40. Zlocha (Koyš, Pardavý), 60. Koyš.
MHK 32: Pútec - Moravčík, Pagáčik, Pida, Špirko, Kučera, Matejovie, Nemec, Pavlikovský - Florek, Janček, Oško, Žiak, Furdek, Potocký, Sukeľ, Vybiral, Dunčko, Sitek, Škandera, Števuliak.
Dukla: Kompas - Holenda, Hochel, Bača, Palovič, Trška, Matejka, Lamp - Zlocha, Koyš, Pardavý, Sádecký, Špankovič, Briestenský, Tužinský, Longauer, Berák, Halabrín, Duda.

Video bolo pridané 5.4.2015 o 11:34 hod